Telefon
Telegram
WhatsApp
İnstagram
Hakkımızda

Hakkımızda

Temiz ve yeşil bir çevre için el ele parolasıyla yola çıkan  Çöp Konteyneri Satış, uzun yıllar, metal çöp konteynerleri, çöp toplama setleri, park ve bahçe tip çöp kovaları, yeraltı çöp istasyonları, üretiminde hizmet vermekte olup metal ve plastik çöp toplama konteynerlerinin üretim ve satışını yapmaktadır.

Çöp Konteyneri Satış  2009 yılında faaliyetine başlamış olup, günümüzde de kaliteli ve sürdürebilir ürünler üretmek için hizmetlerine devam etmektedir. Kuruluşundan bu yana özverili bir şekilde ülkenin çevre temizliği ve düzeni için kendi ürünlerini kaliteli malzeme ile imal ederek siz değerli müşterilerimize hizmet vermektedir.

Üretimimizi yeni teknolojiye sahip makineler, tecrübeli bir teknik kadro ve personelimizle gerçekleştirmekte ve en iyi sonuçları almaktayız. Kuruluşumuzdan beri hedefimiz; kaliteli ürünleri üretip satmaktadır. Ürünlerimiz yerel yönetimlere, resmi kurumlara, toplu konutlara, okullara sunmaktayız.

Yurt çapında hizmet vermekte olan kuruluşumuz her geçen gün biraz daha büyüyerek kendi alanında önemli bir yer kazanarak bu sektörde kendini ispat etmiştir.

Şunu önemle belirtmek gerekirse Çöp Konteyneri Satış şirketi tecrübeli, deneyimli ve bilgili kadrosuyla geleceğe emin adımlarla yürüyüp büyümeye ve siz müşterilerimize en iyi kalitedeki ürünlerimizi, çeşitlerini çoğaltarak sunmaya devam etmektedir.